ПИШІТЬ НАМ 
Будь ласка, використовуйте форму, щоб зв'язатися з нами.

 

CONTACT US
Please use this form to contact us.

 

ПИШИТЕ НАМ
Пожалуйста, используйте форму, чтобы связаться с нами.


Geneva

ElleFemme, официальный поставщик менструальных чашечек ФеммиЦикл в Европе и в Украине. ElleFemme, official supplier of FemmyCycle menstrual cups  in Europe and Ukraine.

Buy menstrual cups online, reviews, brands, comparison. 
Менструальная чаша купить, отзывы, цена. Купить менструальную чашу в Украине, России, Европе.
Europe -  Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Republic of Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Italia, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, UK.

Відео • Корисне Інфо

На жаль, на даний момент в Інтернет мережі немає відео відгуків українською мовою.

Для поліглотів пропонуємо версії англійською та італійською мовами.

FemmyCycle Unique and Innovative Menstrual Cup (English)

FemmyCycle Usage Instructions (English)

FemmyCycle Menstrual Cup  review from Feminine Wear (English)

Recensione definitiva: coppetta mestruale FEMMYCYCLE (Italiano)

Coppetta Mestruale: Femmycycle (Italiano)

 

Корисне Інфо
________

Енергетика

Давним-давно, коли ще не було прокладок і тампонів, наші прабабусі та бабусі використовували звичайні ганчірочки. Але такі ганчірочки, після використання обов'язково прали або спалювали у печі. Звичайно, можна припустити, що прали їх в цілях економії, а спалювали просто, тому що так було простіше позбавлятися від сміття. Насправді ж наші прародительки відали, що жіноча кров зберігає в собі всю інформацію і зберігає зв'язок з людиною, якій належить, а всі маніпуляції з кров'ю відображуються на її хазяїні.

А тепер давайте уявимо , що відбувається , коли ми викидаємо використані прокладки і тампони , просочені нашої частинкою , в сміття . Наша кров довгий час знаходиться в гниючої середовищі , і весь цей час посилає нам негативну інформацію . Потім ми дивуємося , звідки з'явилася така величезна кількість жіночих захворювань. Якщо раніше жінка нездатна завагітніти була великою рідкістю , то тепер кожна шоста жінка носить діагноз безпліддя . Багато хто скаже , що це екологія та неправильний спосіб життя , але люди займаються енергетикою і магією крові лише посміхнуться над подібним виправданням , тому що знають ціну крові.

Так що ж робити нам, сучасним жінкам? Російської печі у нас немає, по-старому використовувати і прати ганчірочки - нікого не змусиш. А вихід дуже простий ...Стерти інформацію з нашої крові і розірвати енергетичні зв'язки може звичайна вода. Використовуючи
менструальную чашу ФемміЦикл ®, вам не доведеться нічого прати і
спалювати, досить просто обполоснути її водою і зв'язок буде розірвана.
З силіконової чашею ФемміЦикл ® ви отримуєте не тільки фізичний,
а й енергетичний захист.

 

ПІДРОБКИ

Застерігайтеся ,будь ласка, підробок! Чаші ФемміЦикл ® контролюється за якістю в Америці за місцем виробництва а також пройшли Європейський контроль і отримали всю необхідну сертифікацію . Чаша ФемміЦикл ® є запатентованою продукцією , підробка якої буде каратися суворо законом. Остерігайтеся тих, хто вам спробує продати чаші ФемміЦікл ® за низькою ціною , цілком можливо що ця підробка зроблена з невизначеного матеріалу, бозна ким і бозна де.  Це гігієнічна продукція, яка контактує із жіночими органами репродуктивної системи, тому ми суворо рекомендуємо купувати чаші ФемміЦикл ® у офіційного постачальника ElleFemme і наших дистриб'юторів. Зі здоров'ям не жартують і на здоров'ї не економлять . Якщо ви помітите дивні вам дії розповсюдження або якість продукції ФемміЦикл ®, обов'язково зв'яжіться з нами. Список всіх наших дистриб'юторів і Інтернет магазинів які поширюватимуть сертифіковану продукцію ФемміЦикл ® , будуть вказані на нашому сайті ElleFemme .

Запам'ятайте, вся продукція ФемміЦикл ® поставляється в СНД і Україну тільки нашою компанією ElleFemme.

З приводу співпраці з нами пишіть будь ласка нам (у правому верхньому кутку ви знайдете значок поштового конверта, натисніть на нього і заповніть бланк)

 

 Давайте порівняємо менструальную чашу з тампонами, які звичайно використовуються для поглинання вагінальних виділень.

Тампони є ідеальним місцем для розмноження бактерій, тому що немає обмеження доступу повітря.Тампони залишають волокна на стінках піхви.Тампони сушать стінки піхви.При виготовленні тампонів використовуються синтетичні матеріали, хімічні речовини і відбілювачі, які тільки додають ризик здоров'ю.

Таким чином, тампони можуть викликати вагінальні інфекції, поздразнення стінок піхви, збільшення кровотечі. Крім того, використання тампонів пов'язують з такими хворобами, як синдром токсичного шоку (див. вікіпедію), ендометріоз і рак.

У 80-х роках минулого століття деякі компанії-виробники використовували для виготовлення тампонів синтетичні матеріали без проведення випробувань на безпеку. Це призвело до великої кількості смертельних випадків у жінок. Після цього використання
синтетичних матеріалів при виробництві тампонів було заборонено.

А в 90-х роках минулого століття для відбілювання тампонів довгий
час застосовувався газоподібний хлор. Навіть після того, як стало відомо,
що хлор шкідливий для здоров'я, він ще довгий час використовувався при
виробництві тампонів.

Чим же так погані тампони? Основних недоліків декілька:

  • Тампони майже всіх виробників містять синтетичні волокна.
  • Дослідження показали, що штучний шовк і синтетичні волокна, що містяться в тампонах, створюють ідеальні умови для зростання бактерій золотистого стафілокока, який викликає синдром токсичного шоку.
  • При виробництві тампонів використовуються хімікати, які впливають на кислотно-лужну рівновагу (рН) піхви, збільшуючи тим самим зростання бактерій і грибків, що призводить до збільшення ризику виникнення синдрому токсичного шоку.
  • Тампони більшості брендів зроблені з умовно вирощеної бавовни, яка може піддаватися впливу синтетичних добрив, гербіцидів, пестицидів та дефоліантів.
  • Пластикові аплікатори тампонів є одним з найбільш поширених форм сміття в стічних водах на пляжах.

Збоку здоров'я, менструальні чаші набагато безпечніше тампонів:

  • Менструальні чаші зроблені з силікону або медичного пластику (термопластичного  еластомеру), які застосовуються навіть для виробництва дитячих сосок.
  • Менструальні чаші мусять бути обов’язково стерильними. Перед початком використання і перед тим, як помістити чашу на зберігання, її рекомендується простерилізувати.
  • Завдяки обмеженню доступу повітря в піхві, при використанні менструальної чаші не розмножуються бактерії. Відповідно, не може розвинутися синдром токсичного шоку.
  • Менструальні чаші не містять хімічних речовин, не сушать стінки піхви, не знищують мікрофлору піхви.

Крім того, менструальні чаші можуть знаходитися всередині піхви до 12 годин, можна під час менструального циклу займатися спортом і навіть плавати, менструальну чашу можна залишати всередині піхви вночі під час сну.

З екологічної точки зору, використання менструальної чаші замінює використання 12000-16000 тампонів або прокладок, які не піддаються біохімічному розкладанню, які жінка буде використовувати у своєму житті. Це не кажучи про відходи виробництва та забруднення навколишнього середовища: до 70% деревини використовується даремно, використовується неорганічна бавовна, хімічні речовини, відходи потрапляють у систему водопостачання, у процесі відбілювання використовується додаткова енергія, і т.д.

З економічної точки зору, використання менструальної чаші в довгостроковій перспективі вигідніше в 5-10 разів ніж використання тих же тампонів.